KAMYK Kreatywna Agencja Marketingowa | O NAS
7
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.2,popup-menu-slide-from-left,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

O NAS

Młodzi, zdolni, kreatywni – tacy jesteśmy. Ale wcale nie musisz wierzyć nam na słowo! Daj nam chwilę, a przekonamy Cię, że współpraca z nami będzie niezapomnianą przygodą.

LUBIMY TO, CO ROBIMY!

Przygotuj się na to, że podczas współpracy z nami na każdym kroku będziesz spotykał specjalistów pasjonatów! Nasza praca to nieustający proces twórczy, w który wkładamy całe swoje serce, umiejętności i doświadczenie. My to po prostu uwielbiamy!

MAMY ŻELAZNE ZASADY

Jakość

„Rób to dobrze albo nie rób tego wcale!” – to nasze motto. Projekty, które realizujemy, przechodzą zawsze przez ostre sito naszej wewnętrznej oceny. Szanujemy Twój czas, dlatego przedstawimy Ci plan dopracowany w szczegółach.

Wciąż nowe rozwiązania

W dzisiejszym świecie nie ma miejsca na szablonowe myślenie. Dlatego codziennie wychodzimy poza schemat, śledzimy aktualne trendy, rozwijamy się. Wszystko po to, by tworzyć unikatowe projekty. Także dla Ciebie i Twojej firmy!

Kreatywność

Proces tworzenia to jeden z najprzyjemniejszych aspektów naszej pracy. Burza mózgów, nowe idee, koncepcje, skojarzenia, myślenie kreatywne – wszystko to owocuje oryginalnymi pomysłami i rozwiązaniami!

Kreacja & Design

Wizytówka, billboard, plan stoiska targowego, identyfikacja wizualna – każdy projekt jest dla nas tym najważniejszym. Przeprowadzimy Cię przez proces projektowania, wysłuchamy Twoich uwag, przedstawimy swoje pomysły. Przekonasz się, że zależy nam na Twoim wizerunku.

Komunikacja – Media Relations & PR, Content Marketing, Social Media

Doskonale wiemy, jaka powinna być komunikacja w biznesie i marketingu, ale nie mamy zamiaru trzymać tej wiedzy dla siebie. Wesprzemy Cię w kontakcie z mediami, stworzymy plan działań PR, napiszemy teksty i rozkręcimy social media. Słowo to nasz żywioł!

Strony WWW & Pozycjonowanie

Masz już stronę internetową, ale czujesz, że nie spełnia Twoich oczekiwań? A może wyszukiwarki w ogóle jej nie znajdują? Zdiagnozujemy Twój problem i znajdziemy rozwiązanie. Przeprowadzimy Cię przez wirtualną ścieżkę i nie opuścimy, aż dotrzesz do celu.

Filmy Reklamowe & Animacje

Chcesz zaprezentować swoją firmę w nowoczesny i ciekawy sposób? Popracujmy więc nad warstwą wizualną! Wystarczy, że podasz temat, reszta jest w naszych rękach. Przygotujemy scenariusz, zadbamy o każdy szczegół, abyś wszedł z impetem w świat nowego marketingu!

Szkolenia & Imprezy Motywacyjne

Mnogość firm szkoleniowych może przyprawić o ból głowy. Nie musisz się już zastanawiać, którą wybrać. Zrobimy dla Ciebie research i dobierzemy takie szkolenie, z którego Twoi pracownicy wyjdą podekscytowani i poproszą o więcej! Stwórzmy razem zespół marzeń!

Targi & Konferencje

Do tematu działań wystawienniczych podchodzimy kompleksowo: od projektu stoiska, przez jego budowę, aż po kolor paznokci hostess. Połączmy nasze siły! Ty masz coś ciekawego do przekazania światu, a my wiemy, jak to wypromować!